VIDEO: Eddy Merckx tijdritfiets in duel met sportwagen
Enkele maanden geleden maakten Eddy Merckx en Lexus bekend te gaan samenwerken bij de ontwikkeling van een tijdritfiets. Sinds de aankondiging zijn er al diverse prototypes gespot, maar een officiële versie is nog altijd niet gepresenteerd. Eddy Merckx brengt nu een filmpje naar buiten van het nieuwste prototype. Deze fiets gaat een ‘duel’ aan met één van de sportwagens van Lexus.
Afgaand op de foto’s van het prototype zit de fiets in de lijn van ontwikkeling die we bij meer tijdritfietsen zien. Aerodynamisch gevormde buizen die aan de achterkant zijn afgeplat om gewicht te besparen. De bovenbuis ligt in één lijn met de stuurpen, en het frame is geschikt voor elektronisch schakelen.
Ook apart is de ophanging van de achtervork aan de bovenzijde van de zitbuis. Ongetwijfeld zal dit ontwerp te maken hebben met betere aerodynamica.
- m1nx5e7q1na0
- m1nx5e6qwja1
- m1nx5e7q1m9w
- m1nx5e7q1m9x
- m1nx5e7q1n9y






