Armstrong weer in triatlons

9 februari 2012 | Door fietsredactie | Geplaatst in Wielernieuws

AUSTIN – Lance Armstrong gaat weer deelnemen aan triatlons. Dat meldt de website Ironman.com. De Amerikaan gaat zich proberen te kwalificeren voor het wereldkampioenschap Ironman, op 13 oktober op Hawaii.

De zevenvoudig tourwinnaar gaat meedoen in Panama (12 februari), Texas (1 april), Florida (20 mei), Hawaii (2 juni) en Nice (24 juni).

Bij die wedstrijden wil de veertigjarige Amerikaan voldoende punten halen voor een startbewijs voor de titelstrijd in oktober.

”We zijn blij dat Lance terugkeert naar de triatlon, de sport waar het voor hem allemaal begon”, verklaarde donderdag Andrew Mesick van de World Triathlon Corporation.

Armstrong komt aan de start als lid van Team Livestrong. De Amerikaan wil met zijn foundation geld ophalen voor onderzoek naar kanker.

© ANP

Adverteren | Contact | Copyright | Disclaimer | Privacy en cookiebeleid | © 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Fiets - onderdeel van Sanoma Media Netherlands groep

Andere sportsites van de Sanoma Media groep:
golf.nl - zeilen.nl - hockey.nl - heldenmagazine.nl - dehoefslag.nl - procycling.nl - fietsactief.nl - nusport.nl